Aktuálně v MATATABI


vystava v Brne

Výstava v Brně
12. Listopad, 2017

V Brně v Semilasu jsme měli zatím největší tým - obě holky Bee i Benami a táta Bamboo. Všem se dařilo výborně! Bee dostala 2 x Ex1, jednou BIV (kde to natřela i tátovi) a jednou nominaci do BIS. Benami 2 x Ex2 v těžké/krásné konkurenci koťátek z Axis Staru, což opravdu není ostuda :) Bamboo měl 2x CAGCIB, jednou BIV (kde to vrátil Bee) a 2 x nominaci do BIS.

info o výstavě
vystava v Brne

Výstava v Pardubicích
20. Srpen, 2017

Na výstavě v Pardubicích nejen, že jsme potkali náš odchov Akamaru san of Matatabi, ale i se nám dařilo. Veronica získala 2 x Ex1, BIV a BIS. Bamboo i přesto, že vyloženě neměl náladu získal 2 x Ex1, BIV a 2 x nominaci do BIS.

oficiální facebook výstavy
vystava v Brne

Výstava v Brně
8. Květen, 2017

Příjemná výstava v Brně v pěkných prostorách pro nás dopadla dobře. Bamboo zabral a po úspěchu na výstavě ve Vídni v Brně dokončil Inter Championa. Mimo to si střihnul i jednu BIV z 5-ti koček.

oficiální facebook výstavy
vystava v Karlovych Varech

Výstava v Karlových Varech
17. Duben, 2017

Skvěle organizovaná a příjemná výstava v Karlových Varech pro nás dopodla dobře. Veronica byla nominována do BIS a Bamboo konečně udělal maturitu ze srsti, profilu, uší, brady a stavby těla a má titul Champion.

oficiální facebook výstavy

Výstava v Hradci Králové
3. Duben, 2017

Trošku náročnější výstava v Hradci Králové pro nás i přes davy lidí dopadla výborně! Bamboo posbíral oba dny CAC, v neděli byl v BIS a ikdyž nevyhrál, všechno vynahradila Veronica, která vyhrála BIS v koťatech oba dva dny!

oficiální facebook výstavy